Informacje

Poczta Polska: znaczki z okazji kanonizacji  Ojca Stanisława Papczyńskiego

Poczta Polska: znaczki z okazji kanonizacji Ojca Stanisława Papczyńskiego

5 czerwca br. Poczta Polska wprowadziła do obiegu znaczek emisji „Kanonizacja Ojca Stanisława Papczyńskiego”. Znaczek o nominale 3,70 zł wydany został z okazji kanonizacji polskiego zakonnika i założyciela Zgromadzenia Księży Marianów, która odbywa się w Rzymie właśnie 5 czerwca.

Filatelistyka
Poczta Polska: „Reksio” na znaczkach pocztowych

Poczta Polska: „Reksio” na znaczkach pocztowych

Poczta Polska pamięta o najmłodszych i z okazji Dnia Dziecka wprowadziła do sprzedaży  dwa znaczki serii „Polski film animowany” z Reksiem. 1 czerwca pojawi się także emisja filatelistyczna „Rodzina” .

Komunikat po posiedzeniu Rady Nadzorczej Poczty Polskiej S.A.

Komunikat po posiedzeniu Rady Nadzorczej Poczty Polskiej S.A. Rada Nadzorcza Poczty Polskiej SA. powołała w dniu 23.05.2016 roku Pana Tomasza Andrzeja Dąbrowskiego na stanowisko Członka Zarządu. Obejmie on funkcję z dniem 1 czerwca 2016 roku. ...

Światowe Dni Młodzieży na znaczkach Poczty Polskiej

Światowe Dni Młodzieży na znaczkach Poczty Polskiej

Poczta Polska wprowadziła do obiegu emisję „Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016” 10 maja 2016 r. Składa się na nią znaczek w bloku o nominale 6 złotych w nakładzie 600 tysięcy sztuk oraz znaczek pocztowy o nominale 2,5 złotego (1 400 tysięcy sztuk w arkuszach 50-znaczkowych oraz 400 tysięcy sztuk w arkuszach 4-znaczkowych).

Filatelistyka
Poczta Polska: Płatność kartą w placówkach pocztowych kartą

Poczta Polska: Płatność kartą w placówkach pocztowych kartą

Rozliczenie za zakup znaczków pocztowych czy towarów handlowych w placówkach pocztowych – to tylko niektóre rozwiązania, z których od czerwca będą mogli korzystać klienci Poczty Polskiej. To efekt zakończonego przetargu na 8,5 tys. terminali POS, które trafią do placówek pocztowych. ...

Paczki i listy
Poczta Polska wśród kluczowych firm budujących jedwabny szlak 2.0

Poczta Polska wśród kluczowych firm budujących jedwabny szlak 2.0

Rozwój transgranicznego handlu internetowego pomiędzy Azją i Europą to ogromna szansa rozwoju operatorów pocztowych działających w tym regionie. Poczta Polska wykorzystując położenie naszego kraju na trasie nowego jedwabnego szlaku, może stać się kluczowym elementem nowego ładu kształtującego się na światowym rynku logistycznym.

Paczki i listy
Poczta Polska buduje cyfrową Polskę

Poczta Polska buduje cyfrową Polskę

O przyszłej współpracy Poczty Polskiej w ramach cyfryzacji usług publicznych rozmawiali dziś minister cyfryzacji - Anna Streżyńska, minister infrastruktury i budownictwa - Andrzej Adamczyk, podsekretarz stanu w ministerstwie cyfryzacji - Piotr Woźny oraz Zarząd Poczty Polskiej pod przewodnictwem Marka Chibowskiego wraz z przedstawicielami firmy.

Poczta Polska i Ministerstwo Cyfryzacji: kolejne spotkanie na temat digitalizacji usług państwa

Pani Anna Streżyńska, Minister Cyfryzacji oraz pan Piotr Woźny, podsekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji,  spotkają się 4 maja w siedzibie Poczty Polskiej z władzami Spółki by rozmawiać na temat współpracy Grupy Poczty Polskiej w procesie cyfryzacji państwa.

Komunikat po posiedzeniu Rady Nadzorczej Poczty Polskiej

W dniu 28. kwietnia Rada Nadzorcza Poczty Polskiej delegowała do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Poczty Polskiej S.A. pana Marka Chibowskiego, Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki. Jednocześnie trwa postepowanie konkursowe, którego celem jest wyłonienie pełnego składu Zarządu Poczty Polskiej S.A. ...

Poczta Polska: artykuły patriotyczne do nabycia w placówkach

Poczta Polska: artykuły patriotyczne do nabycia w placówkach

W placówkach Poczty Polskiej można zaopatrzyć się w atrakcyjne biało-czerwone kokardy oraz flagi narodowe, chorągiewki, koszulki z godłem, a także patriotyczne wydawnictwa.

Postępowanie kwalifikacyjne

Postępowanie kwalifikacyjne

Postępowanie kwalifikacyjne. ...

Poczta Polska rozmawia z Ministrem Cyfryzacji o digitalizacji usług państwa i jednym okienku

Możliwości uczestnictwa Poczty Polskiej w procesie cyfryzacji państwa, a także tematy dotyczące tzw. „jednego okienka” (rozwiązanie przez które obywatel może załatwić wszystkie sprawy administracyjne z wykorzystaniem usług cyfrowych) – to tylko niektóre tematy poruszone w czasie ubiegłotygodniowego spotkania Zarządu Poczty Polskiej z Ministrem Cyfryzacji – Panią Anną Streżyńską...

Usługi i produkty