Informacje

Poczta Polska: strategiczne podejście do nieruchomości

Poczta Polska porządkuje kwestie dotyczące posiadanych nieruchomości. Obiekty niewykorzystywane w działalności biznesowej będą sukcesywnie sprzedawane a pieniądze z transakcji posłużą na rozwój Spółki. W ramach procedury przetargowej, „pod młotek” pójdzie grunt przy ul. Chmielnej w Warszawie.

Poczta Polska dostarcza przesyłki konsultantkom firmy AVON

Poczta Polska nawiązała współpracę z liderem branży kosmetycznej, firmą Avon. Umowa została zawarta na świadczenie usług dostarczania przesyłek do konsultantek firmy. W ciągu pierwszych 2 tygodni współpracy, Poczta obsłużyła około kilkunastu tysięcy przesyłek Avon. Szacuje się, że wielkość kontraktu zwiększy przychody Spółki z tytułu usług paczkowych w segmencie klienta biznesowego o około 5 procent rok do roku.

Już ponad 2,5 tysiąca punktów odbioru E-PRZESYŁKI !

Poczta Polska zwiększyła liczbę punktów wydających E-PRZESYŁKĘ o kolejne 984 placówki pocztowe. Obecnie już w 2532 punktach Poczty w całej Polsce można odebrać przesyłkę po otrzymaniu wiadomości SMS lub e-mail.

Poczta Polska obniża koszty zarządzania flotą służbowych aut

Poczta Polska ogłosiła przetarg na wynajem długoterminowy samochodów służbowych. Spółka obniży dzięki temu o 10 proc. rocznie koszty zarządzania służbową flotą.

Zatwierdzone sprawozdania finansowe Poczty Polskiej za 2011 rok już w Internecie

W maju 2012 roku Poczta Polska podała wstępne wyniki finansowe za rok ubiegły.

Ekspresem w 10 minut dookoła Polski!

·     Gwarancja przekazu gotówki w 10 minut od nadania!·     Pieniądze można nadać i odebrać  w dowolnej placówce pocztowej w kraju·     Usługa Ekspres Pieniężny  także przez internet i dla firm      Poczta Polska przyspiesza i wprowadza zmiany w usłudze Ekspres Pieniężny. ...