Informacje

Zakończył się audyt postępowania na komputery

Uszczelnienie procedur, doprecyzowanie regulaminu zamówień oraz pouczenie pracowników realizujących przetargi to najważniejsze efekty audytu postępowania przetargowego na sprzęt komputerowy. Audyt był zlecony na wniosek Prezesa Zarządu Poczty Polskiej w związku z wątpliwościami dotyczącymi jego realizacji.

Ceny usług kurierskich w dół nawet o połowę!

Poczta Polska nawet o ponad połowę obniża ceny usług kurierskich Pocztex. Firma wprowadza też dodatkowe usługi, które mają przyciągnąć dużych nadawców. Cel? - Za trzy lata chcemy być w pierwszej piątce firm kurierskich w Polsce – mówi Janusz Wojtas, członek Zarządu Poczty Polskiej odpowiedzialny za sprzedaż i marketing. Rozwój usług kuriersko-ekspresowych jest jednym z priorytetów strategii Poczty do 2015 roku.

Dekodery zamówisz w placówce pocztowej i u listonosza

Poczta Polska jest gotowa do współpracy z producentami i dystrybutorami usług i produktów. Przykładem takiego modelu biznesowego będzie możliwość złożenia zamówienia na dekodery i anteny do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w placówkach pocztowych i u listonoszy.

Poczta Polska dostarcza przesyłki konsultantkom firmy AVON

Poczta Polska nawiązała współpracę z liderem branży kosmetycznej, firmą Avon. Umowa została zawarta na świadczenie usług dostarczania przesyłek do konsultantek firmy. W ciągu pierwszych 2 tygodni współpracy, Poczta obsłużyła około kilkunastu tysięcy przesyłek Avon. Szacuje się, że wielkość kontraktu zwiększy przychody Spółki z tytułu usług paczkowych w segmencie klienta biznesowego o około 5 procent rok do roku.

Poczta Polska: strategiczne podejście do nieruchomości

Poczta Polska porządkuje kwestie dotyczące posiadanych nieruchomości. Obiekty niewykorzystywane w działalności biznesowej będą sukcesywnie sprzedawane a pieniądze z transakcji posłużą na rozwój Spółki. W ramach procedury przetargowej, „pod młotek” pójdzie grunt przy ul. Chmielnej w Warszawie.

Już ponad 2,5 tysiąca punktów odbioru E-PRZESYŁKI !

Poczta Polska zwiększyła liczbę punktów wydających E-PRZESYŁKĘ o kolejne 984 placówki pocztowe. Obecnie już w 2532 punktach Poczty w całej Polsce można odebrać przesyłkę po otrzymaniu wiadomości SMS lub e-mail.

Poczta Polska obniża koszty zarządzania flotą służbowych aut

Poczta Polska ogłosiła przetarg na wynajem długoterminowy samochodów służbowych. Spółka obniży dzięki temu o 10 proc. rocznie koszty zarządzania służbową flotą.

Zatwierdzone sprawozdania finansowe Poczty Polskiej za 2011 rok już w Internecie

W maju 2012 roku Poczta Polska podała wstępne wyniki finansowe za rok ubiegły.

Ekspresem w 10 minut dookoła Polski!

·     Gwarancja przekazu gotówki w 10 minut od nadania!·     Pieniądze można nadać i odebrać  w dowolnej placówce pocztowej w kraju·     Usługa Ekspres Pieniężny  także przez internet i dla firm      Poczta Polska przyspiesza i wprowadza zmiany w usłudze Ekspres Pieniężny. ...