@@include('build/svg-sprite.svg')
Wzorowo przygotuj się na nowy rok szkolny! Specjalna oferta już dostępna w placówkach pocztowych
Usługi i produkty

Wzorowo przygotuj się na nowy rok szkolny! Specjalna oferta już dostępna w placówkach pocztowych

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Pomimo pięknej pogody za oknem, nie warto z zakupami szkolnymi czekać na ostatnią chwilę i narażać się na kolejki. W trosce o wygodę naszych Klientów, do 29 września br. w placówkach pocztowych dostępny jest szeroki wybór przydatnych produktów, dedykowanych uczniom szkół podstawowych i średnich.

W ofercie szkolnej znajduje się niemal 800 produktów, które nie tylko okażą się przydatnymi gadżetami, ale mogą również wywołać uśmiech Klientów! Katalog obejmuje m.in. długopisy w stylu kosmicznym, notesy na fali świetnych wzorów, ołówki z mega pomysłami, kredki, bloki do szaleństwa artystycznego, gdzie kreatywność sięga zenitu oraz akcesoria i niezbędniki np. podkładki na biurko i pod myszkę, podstawki pod telefon, organizery, fartuszki do malowania farbami, worki na gimnastykę, okładki na książki i dokumenty, bidony, lunchboxy, zakładki magnetyczne, breloki i przywieszki do kluczy.

Wszystkie produkty dostępne są w wielu wariantach wzorniczych, kolorystycznych i cenowych. Oferta szkolna będzie dostępna do 29 września na terenie całej Polski, nie jest jednak taka sama w każdej placówce. Podczas towarowania placówek brana pod uwagę jest ich wielkość

Asortyment handlowy w placówkach pocztowych dzieli się na całoroczny oraz sezonowy. Filarem oferty pozostają towary związane z usługami pocztowymi i wysyłaniem listów oraz paczek, tj. koperty, opakowania kartonowe czy artykuły do pakowania oraz kartki pocztowe, widokówki i karnety okolicznościowe. W stałej sprzedaży oferowane są także wydawnictwa książkowe dla dorosłych i dzieci, gazety, czasopisma, słodycze, napoje, artykuły papiernicze i biurowe oraz zabawki i gry. W wybranych placówkach pocztowych można zakupić także produkty kolekcjonerskie (filatelistyczne i numizmatyczne) oraz związane z nimi artykuły, takie jak np. różnego typu albumy, klasery czy lupy.

Za wszystkie produkty można zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub BLIKIEM, przy okazji korzystając również z wypłaty środków w ramach usługi cashback.