@@include('build/svg-sprite.svg')
Poczta Polska z ofertą specjalną na przesyłki paletowe dla sektora rolno-spożywczego
Usługi i produkty

Poczta Polska z ofertą specjalną na przesyłki paletowe dla sektora rolno-spożywczego

Poczta Polska rozpoczęła kolejną akcję promocyjną dotyczącą usług logistycznych, tym razem skierowaną do firm z sektora rolno-spożywczego. Dystrybutorzy i sprzedawcy, przewożący artykuły spożywcze, napoje i produkty rolne, mogą skorzystać z niższych cen na usługi drobnicowe w ruchu krajowym (Krajowa Przesyłka Paletowa). Promocyjne warunki współpracy dla klientów, którzy w okresie letnim i jesiennym szczególnie intensywnie korzystają z usług firm logistycznych, obowiązują do końca roku.

Promocja kierowana jest do klientów transportujących m.in. produkty suche, przetwory, napoje, artykuły do produkcji rolnej i ogrodniczej,  materiały siewne, środki ochrony roślin, pasze itp. - towary niewymagające temperatury kontrolowanej.

Klienci, którzy w terminie od 1 lipca do 31 października br. podpiszą umowę z Pocztą Polską na usługę  Krajowa Przesyłka Paletowa, będą mogli wysyłać przesyłki na trenie całego kraju na indywidualnie ustalanych, preferencyjnych warunkach z ich gwarancją do końca bieżącego roku. Najkorzystniejsze warunki współpracy w ramach akcji otrzymają Klienci zlecający wysyłkę półpalet i palet EUR o wadze do 500 kg. Wraz z ofertą usługi Krajowej Przesyłki Paletowej kontrahenci, którzy podpiszą umowę z Pocztą Polską otrzymują wsparcie dedykowanego opiekuna na każdym etapie realizacji zlecenia oraz dostęp do pakietu usług dodatkowych, ułatwiających korzystanie z usługi (m.in.: ustalenie dogodnego terminu i godziny dostawy, awizo SMS, COD – pobranie należności za doręczone przesyłki, Track & Trace – śledzenie przesyłek on-line).

Przypominamy, że wcześniej z warunków promocyjnych mogli skorzystać wszyscy nowi klienci umowni, zlecający transport palet o wadze do 500 kg na terenie całego kraju oraz w ruchu międzynarodowym klienci wysyłający palety do Czech i Słowacji. Do końca września trwa akcja sprzedażowa skierowana do kontrahentów zlecających wysyłkę na kierunku Polska-Niemcy w eksporcie i imporcie.

Krajowa Przesyłka Paletowa  to usługa, dla klientów działających w sektorze B2B i B2C, w tym firm z rynku eCommerce, polecana do transportu towarów, artykułów przemysłowych, z wyłączeniem nieobsługiwanych towarów ADR oraz produktów łatwo psujących (wykaz towarów wyłączonych z przewozu). Można z niej skorzystać na terenie całego kraju. Standardowo, do większości lokalizacji transport realizowany jest  w ciągu 1 dnia roboczego  po dniu nadaniu.

Przesyłka Paletowa Drobnicowa, to tylko jedna z usług realizowanych w ramach Krajowej Przesyłki Paletowej. Dotyczy ona towarów, które zajmują powierzchnię do 6 miejsc paletowych lub ważących nie więcej niż 5 tys. kg. Do przesyłki większej liczby lub cięższych towarów służą usługi przesyłka częściowa, przesyłka częściowa i przesyłka całopojazdowa.

Dla klientów działających na rynku międzynarodowym Poczta Polska oferuje usługę Międzynarodowa Przesyłka Paletowa. Można z niej skorzystać na terytorium Europy (wykaz krajów objętych usługą), wysyłając towary z Polski do wybranych krajów europejskich, z terytorium Europy do Polski albo  pomiędzy wybranymi krajami europejskimi, bez przewozu towarów przez teren Polski.