@@include('build/svg-sprite.svg')
Sukces Pocztex Thermo Tracking. Już 100 tys. nadań w sklepach Grupy Olmed
Pocztex

Sukces Pocztex Thermo Tracking. Już 100 tys. nadań w sklepach Grupy Olmed

Pocztex Thermo Tracking to nowy sposób dostawy przesyłek Poczty Polskiej, umożliwiający monitorowanie temperatury na etapie przyjęcia, transportu i dostawy przesyłek. Ta opcja usługi kurierskiej spotkała się z dużym zainteresowaniem aptek i drogerii internetowych. Poczta Polska obsłużyła już stutysięczną przesyłkę, zamówioną w sklepach internetowych Grupy Olmed.

Grupa Olmed to nowy klient Poczty Polskiej korzystający z Pocztex Thermo Tracking. Współpraca podmiotów w zakresie nowego sposobu dostawy trwa od września ubiegłego roku, od początku trwania pilotażu. Na początku 2023 roku Poczta obsłużyła w sumie stutysięczną przesyłkę kurierską z zakupami w aptece i drogerii internetowej Grupy Olmed. Z oferty Pocztex Thermo Tracking mogą skorzystać wszystkie apteki i drogerie prowadzące sprzedaż wysyłkową, które podpiszą umowę z operatorem.

- Poczta Polska spełnia oczekiwania i odpowiada na potrzeby Klientów, których specyfika działalności rynkowej wymaga usług szytych na miarę. Do takich podmiotów zaliczają się bez wątpienia apteki i drogerie. To bardzo rozwojowy segment rynku, ponieważ Internauci coraz chętniej dokonują zakupów w takich właśnie sklepach – mówi Andrzej Bodziony, wiceprezes Zarządu Poczty Polskiej.

Grupa Olmed to centra medyczne, apteki stacjonarne i dwa sklepy internetowe. Firma od 1999 r. łączy tradycyjne, rodzinne wartości z innowacyjnym podejściem do opieki zdrowotnej, sprzedaży w internecie oraz rozwoju sektora beauty.

- Proaktywne podejście nastawione na podnoszenie jakości obsługi klientów końcowych połączone z otwartością na innowacje w tworzeniu oferty dla partnerów biznesowych sprawiają, iż Poczta Polska stała się jednym z czołowych dostawców usług kurierskich w naszym kraju. Wysoko cenimy wiedzę i doświadczenie oraz indywidualne traktowanie naszych potrzeb. To pozwala zbudować solidną i długotrwałą kooperację opartą na wzajemnym zaufaniu i osiąganiu wspólnych celów na zasadzie win-win - mówi Jakub Lisiński wiceprezes zarządu Olmed.