Pocztowa działka w sercu Krakowa wystawiona na sprzedaż
Nieruchomości

Pocztowa działka w sercu Krakowa wystawiona na sprzedaż

29 czerwca br. Poczta Polska organizuje licytację atrakcyjnej działki, zlokalizowanej w krakowskim Śródmieściu przy ul. Cystersów 21. Cena wywoławcza wynosi 90 mln zł.

 Działka, którą sprzedaje Poczta Polska, zlokalizowana jest w atrakcyjnej, centralnej części Krakowa. Na oferowanym gruncie znajdują się dawne pocztowe budynki, które zajmują ok. 60% powierzchni. Sprzedawany teren jest ogrodzony, oświetlony i utwardzony nawierzchnią w części asfaltobetonową i betonową, z urządzonym wjazdem i chodnikami, wykonanymi z kostki brukowej. Obszar jest w pełni podłączony do miejskiej infrastruktury (woda, kanalizacja, gaz, CO – z sieci miejskiej, energia elektryczna). Budynki ogrzewane są z sieci ciepłowniczej oraz częściowo energią elektryczną.

Potencjalnych nabywców powinno zainteresować atrakcyjne usytuowanie nieruchomości w dzielnicy Grzegórzki, oddalonej od krakowskiego Rynku Głównego o zaledwie ok. 2,5 km na wschód. Niewątpliwym atutem jest bliskość dwóch ważnych ciągów komunikacyjnych, tj. ulicy Mogilskiej oraz Alei Pokoju, dzięki czemu w sposób szybki i wygodny możliwa jest komunikacja zarówno z pozostałymi dzielnicami miasta, jak i drogami przelotowymi i wylotowymi z Krakowa. W sąsiedztwie działki znajdują się przystanki linii autobusowych i tramwajowych. Otoczenie nieruchomości stanowią zakłady usługowe, produkcyjne, handlowe oraz i budynki wielorodzinne wzniesione w nowoczesnej technologii.

Szczegółowe informacje na temat nieruchomości i warunków jej nabycia znajdują się tutaj: http://nieruchomosci.poczta-polska.pl/nieruchomosci/17601/