@@include('build/svg-sprite.svg')
Sieć Yves Rocher klientem Poczty Polskiej
E-commerce

Sieć Yves Rocher klientem Poczty Polskiej

Klienci Yves Rocher, jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek na rynku kosmetyków naturalnych, nadal będą otrzymywać swoje zamówienia poprzez usługę kurierską Pocztex. Poczta Polska będzie także dystrybuować przesyłki marketingowe Yves Rocher. Firmy podpisały umowę o współpracy na kolejne lata.

Od stycznia 2022 roku Yves Rocher będzie nadal korzystać z usług Poczty Polskiej. Współpraca będzie odbywać się w ramach usługi Pocztex (wysyłka zamówień do klientów) oraz przesyłki marketingowej. Warto podkreślić, że wysyłka przesyłek marketingowych (ulotki i broszury z ofertą Yves Rocher), ma bardzo znaczący wpływ na wzrost wolumenu w ramach usługi kurierskiej. 

– Cieszymy się, że kolejny duży partner zdecydował się na kontynuację współpracy z Pocztą Polską. W ramach nowej odsłony usługi kurierskiej Pocztex, a także szerokiego wachlarza usług dostępnych w naszym portfolio, dostarczamy atrakcyjne rozwiązania dla biznesu – podkreśla Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.

Yves Rocher to francuska grupa specjalizująca się w produkcji naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, opartych na roślinnych wyciągach. W ofercie ma także kosmetyki do makijażu i perfumy. Zasadą obowiązującą w Yves Rocher jest działanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Marka stawia na ekologiczne opakowania podlegające recyklingowi, biodegradowalne formuły kosmetyków oraz podejmuje szereg inicjatyw na rzecz ochrony zasobów przyrody. 

Yves Rocher dystrybuuje swoje produkty zarówno poprzez własne sklepy stacjonarne, sklep online oraz sprzedaż wysyłkową. Na rynku polskim firma rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku (otwarcie pierwszego sklepu w Warszawie), a od 2001 roku współpracuje z Pocztą Polską.