Black Friday i Cyber Monday w eSklepie Poczty Polskiej
Usługi i produkty

Black Friday i Cyber Monday w eSklepie Poczty Polskiej

Z okazji Black Friday i Cyber Monday Poczta Polska przygotowała dla swoich klientów atrakcyjne rabaty. Obniżono ceny wybranych produktów w internetowym eSklepie.

Oferta produktów internetowego eSklepu to wszystko co potrzebne do zapakowania paczki i listu. Na stronie esklep.poczta-polska.pl można kupić m.in. pudełka z wytrzymałej tektury, taśmy pakowe, koperty tradycyjne i ochronne (bąbelkowe, foliowe, tekturowe, wzmacniane, rozszerzane), folie stretch, wypełniacze, papierowe torebki oraz artykuły biurowe.

W Black Friday Klienci będą mogli zakupić koperty z rabatem sięgającym nawet 20%. Oferta promocyjna Black Friday dostępna jest wyłącznie 27 listopada 2020 r. do godz. 23:59.

Oferta promocyjna Cyber Monday obejmie kartony i tuby teleskopowe. Produkty w obniżonych cenach dostępne będą w dniu 30 listopada 2020 r. do godz. 23:59.

Szczegóły ofert dostępne będą na stronie eSklepu.

eSklep co dwa tygodnie wprowadza promocje na wybrane grupy asortymentu, dzięki czemu stali klienci mogą regularnie zaopatrywać się w dostępne produkty w eSklepie w jeszcze niższej, atrakcyjnej cenie. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowego sklepu Poczty Polskiej.