@@include('build/svg-sprite.svg')
Poczta Polska otworzyła w Białymstoku 44 placówkę pocztową
Placówki pocztowe

Poczta Polska otworzyła w Białymstoku 44 placówkę pocztową

W poniedziałek 3 sierpnia br. w Białymstoku uruchomiono nową Filię Urzędu Pocztowego Białystok 1. Placówka zlokalizowana jest na nowym osiedlu mieszkaniowym przy ulicy Łąkowej 3 w Białymstoku.

Filia jest zaprojektowana w nowoczesnej aranżacji, która cieszy się uznaniem klientów. Do dyspozycji klientów oddano jedno stanowisko świadczące wszystkie usługi pocztowe, bankowe i ubezpieczeniowe oraz operacje bezgotówkowe za pomocą kart płatniczych. Nowy punkt czynny jest w poniedziałki od 10:30 do 20:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach 10:30-17:00. Placówka jest w pełni przystosowana do obsługi osób niepełnosprawnych.

Poczta Polska nawet podczas pandemii zwiększyła klientom dostępność do sieci  placówek, w których można skorzystać z pełnej oferty usług. W lipcu br. została otwarta nowa placówka pocztowa w Kielcach i Pacanowie, z kolei w Malborku uruchomiono placówkę po rewitalizacji. W czerwcu nowe filie urzędów pocztowych zyskały Oświęcim (woj. małopolskie) i Nowa Sól (woj. lubuskie) oraz Zdzieszowice (woj. opolskie), a w maju nową placówkę uruchomiono w Wąwelnie (woj. kujawsko-pomorskie).