Poczta Polska organizuje 14 listopada ekspresowe rekrutacje
O Poczcie Polskiej

Poczta Polska organizuje 14 listopada ekspresowe rekrutacje

W ponad 30 lokalizacjach w całej Polsce 14 listopada br. Poczta Polska przeprowadzi ekspresową rekrutację pracowników, którzy mają pomóc w usprawnieniu przedświątecznego szczytu paczkowego. Oferta skierowana jest do osób, które szukają dodatkowego źródła zarobku oraz chcą zdobyć nowe doświadczenie zawodowe.

Przedświąteczny szczyt paczkowy oznacza dla wielu firm logistycznych zwiększenie intensywności pracy. Jest to widoczne w ostatnim kwartale roku, a szczególnie tuż przed Bożym Narodzeniem. Wówczas gorączka zakupów internetowych jest dużo wyższa niż w pozostałych miesiącach roku. Poczta Polska, podobnie jak w poprzednich latach, planuje zatrudnić dodatkowe osoby.

Ekspresowe rekrutacje odbędą się 14 listopada br. w godz. 09:00 -17:00. Wystarczy zgłosić się na rozmowę kwalifikacyjną, w której weźmie udział bezpośredni przełożony oraz wspierający go regionalny rekruter. Już w czasie rozmowy kandydat dowie się, czy zostanie zatrudniony. Celem akcji rekrutacyjnej jest szybkie pozyskanie kandydatów, szczególnie na umowy zlecenia. 

Rozbudowana sieć lokalizacji sortowni i placówek pocztowych na terenie całego kraju daje kandydatom możliwość wybrania miejsca pracy w dogodnej dla siebie lokalizacji – blisko domu, szkoły lub uczelni. W firmie może znaleźć pracę około 1600 osób, także na stanowsisku listonoszy. Na umowy o pracę również poszukiwani są kierowcy pojazdów do 3,5 t oraz pojazdów powyżej 3,5 t., jak też pracownicy sortowni.

Poczta Polska prowadzi także rekrutacje dla osób, które szukają stałego zatrudnienia, na umowy o pracę. Współpraca z państwową spółką to przede wszystkim stabilność zatrudnienia z wynagrodzeniem wypłacanym na czas. Poczta Polska to rzetelny pracodawca – wypłaca wszystkie należne świadczenia, opłaca wszystkie składki, skrupulatnie rozlicza nadgodziny. W ramach umów o pracę ma wiele dodatkowych benefitów – premie, trzynastą pensję, szeroki pakiet świadczeń socjalnych, możliwości nauki i rozwoju. Firma jest też otwarta na zatrudnienie osób, które chcą się przekwalifikować, osób z niepełnosprawnościami oraz powyżej 50 lat, a także po dłużej przerwie w pracy.

Poczta Polska oferuje głównie umowy o pracę umożliwiając przy tym dopasowanie godzin pracy do indywidualnych oczekiwań (praca jednozmianowa, dwuzmianowa, w godzinach nocnych, w weekendy, czy też w dni powszednie, na części etatów). Natomiast osobom, które preferują bardziej elastyczne formy zatrudnienia może zaoferować pracę przy konkretnych zadaniach, które realizowane są w ramach umowy zlecenia.

Oferty pracy znajdują się na stronie internetowej Poczty Polskiej w zakładce kariera: http://www.poczta-polska.pl/aplikuj/

Lista adresów poszczególnych placówek, w których odbędą się rekrutacje znajduje się poniżej:

 WOJEWÓDZTWO

ADRES

mazowieckie

UP Warszawa 1, ul. Świętokrzyska 31/33

UP Piaseczno 1, ul. Tadeusza Kościuszki 43

WER Warszawa, ul. Łączyny 8

lubuskie

UP Gorzów Wielkopolski 1, ul. Kazimierza Jagiellończyka 4

kujawsko-pomorskie

UP Bydgoszcz 1, ul. Jagiellońska 6

warmińsko-mazurskie

UP Olsztyn 2 oraz WER Olsztyn, ul. Partyzantów 39

podlaskie

Punkt Pocztowy Białystok, ul. Zwycięstwa 1/2

WER Białystok, ul. Kolejowa 15

lubelskie

 

UP Lublin 24, ul. Sasankowa 8 lok. 2A

WER Lublin, ul. Wacława Moritza 2

łódzkie

UP Łódź 1, ul. Juliana Tuwima 38

WER Łódź, Al. Włókniarzy 227

wielkopolskie

UP Poznań 2, ul. Głogowska 17

UP Poznań 47, ul. Jawornicka 8

WER Komorniki, ul. Polna 120

pomorskie

UP Gdańsk 50, ul. Długa 23/28

WER Pruszcz Gdański, ul. Handlowa 4

zachodniopomorskie

UP Świnoujście 1, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1

WER Szczecin, ul. Dworcowa 20

małopolskie

UP Kraków 55, ul. Rzemieślnicza 1A

UP Kraków 28, os. Willowe 28

Siedziba RPKL Kraków, ul. Grochowska 2 pok. 145

podkarpackie

UP Rzeszów 2, ul. Adama Asnyka 9

świętokrzyskie

WER Kielce, Aleja Solidarności 24

dolnośląskie

UP Mirków, ul. Wolności 42/44

UP Wrocław 28, ul. Stanisława Małachowskiego 1-9

WER Wrocław, ul. Ibn Siny Awicenny 21

opolskie

UP Opole 1, ul. Krakowska 46

śląskie

UP Katowice 1, ul. Pocztowa 9

UP Katowice 25, Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej 6

WER Zabrze, ul. Mielżyńskiego 5