Poczta Polska i Allegro rozszerzają współpracę w projekcie Allegro Dostawa
E-commerce

Poczta Polska i Allegro rozszerzają współpracę w projekcie Allegro Dostawa

Poczta Polska i Allegro rozszerzają współpracę w projekcie Allegro Dostawa. Po ofercie na punkty odbioru sprzedający mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty na dostawy pod adres.

Od czerwca sprzedający na platformie Allegro mogą skorzystać z oferty na usługę Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie, w ramach której mogą nadawać przesyłki do jednego z ponad 9 tys. punktów odbioru. W sieci znajdują się placówki Poczty Polskiej oraz punkty partnerskie – stacje paliw Orlen, saloniki i kioski Ruch oraz sklepy Żabka i Freshmarket. Od 31 sierpnia przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż na platformie Allegro mogą także skorzystać z usługi Allegro Pocztex Kurier 48 z dostawą pod adres w cenie 9,90 zł brutto (8,05 zł netto) za przesyłkę do 30 kg. Przesyłka z płatnością za pobranie będzie dostępna w cenie 12,46 zł brutto (10,05 zł netto).

We wrześniu planowane jest uruchomienie jeszcze jednej usługi dla przesyłek o niewielkich rozmiarach – Allegro Przesyłki Poleconej. Przesyłka do 1 kg będzie dostępna w cenie 5,90 zł brutto i znajdzie się w gronie form dostawy objętych programem Allegro Smart!.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się tutaj: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-pocztex-kurier-48-oraz-allegro-przesylka-polecona-PDa7azq2Ks1