Poczta Polska organizuje Dni Otwarte dla kandydatów do pracy

Poczta Polska organizuje Dni Otwarte dla kandydatów do pracy

Już 14 i 15 września odbędą się Dni Otwarte Poczty Polskiej pod hasłem „Pracuj blisko domu”. Poczta Polska planuje zatrudnienie 500 pracowników w całym kraju, to ciekawa oferta, zwłaszcza że płace i warunki pracy na Poczcie są coraz lepsze.

Podczas Dni Otwartych, w godzinach 9:00-18:00, kandydaci do pracy będą mogli zapoznać się z ofertą Poczty Polskiej, osobiście odwiedzić placówkę, porozmawiać z personelem oraz umówić się na rozmowę kwalifikacyjną. Praca pocztowca to nie tylko roznoszenie listów, choć listonosze na pewno znajdą na Poczcie zajęcie. Poczta poszukuje pracowników placówek, kierowców oraz pracowników sortowni. Zatrudnienie znajdą zarówno osoby nieposiadające doświadczenia oraz specjaliści. Firma przygotowała też specjalną ofertę dla osób niepełnosprawnych.

Na każdym z tych stanowisk Poczta Polska oferuje stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie, a także dodatkową premię za wyniki. Firma dba o zapewnienie równowagi między pracą a życiem prywatnym, dlatego na większości stanowisk pracownicy mają wolne weekendy i wieczory, co jest nieosiągalne w wielu innych branżach. Dzięki dużej ilości placówek pocztowych kandydaci będą mogli znaleźć pracę blisko swojego miejsca zamieszkania, co może być dodatkową korzyścią ze względu na koszty oraz czas dojazdu do pracy. Udogodnienia dotyczą także kierowców, których trasy organizowane są tak, aby codziennie mogli wracać do domu.

Dni Otwarte Poczty Polskiej organizowane są już drugi raz pod hasłem „Pracuj blisko domu”. Poczta dzięki szerokiej sieci placówek umożliwia znalezienie pracy blisko miejsca zamieszkania  lub późniejsze przeniesienie się do bardziej dogodnej lokalizacji. Często w regionach oddalonych od dużych ośrodków miejskich Poczta Polska jest jednym z nielicznych dużych pracodawców, a także miejscem spotkań lokalnej społeczności. Jest również jednym z największych krajowych pracodawców. Daje zatrudnienie, często w rejonach o największym bezrobociu, przez co jest gwarantem stałej pracy i stabilizacji dla wielu polskich rodzin. Firma cały czas stara się aby warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia działały zachęcająco dla osób, które chciałyby podjąć w niej pracę.

Placówki pocztowe biorące udział w akcji:

Bydgoszcz Urząd Pocztowy Bydgoszcz 1 ul. Jagiellońska 6
Białystok Urząd Pocztowy Białystok 1  ul. Warszawska 10
Olsztyn Urząd Pocztowy Olsztyn 10 ul. Jaroszyka 21
Gdańsk Urząd Pocztowy Gdańsk 6 Al. Grunwaldzka 108
Szczecin Urząd Pocztowy Szczecin 5 ul. Wyzwolenia 70
Koszalin Urząd Pocztowy Koszalin 1 ul. Andersa 22
Katowice Urząd Pocztowy Katowice 25 Pl. Oddziałów Młodzieży Powstańczej 6
Kraków Urząd Pocztowy Kraków 23 ul. Bronowicka 44
Kraków Urząd Pocztowy Kraków 47 ul. Okólna 4
Skawina Urząd Pocztowy Skawina ul. Żwirki i Wigury 13A
Kielce Urząd Pocztowy Kielce 1 Pl. Niepodległości 2
Rzeszów Urząd Pocztowy Rzeszów 2 ul. Asnyka 9
Lublin Urząd Pocztowy Lublin 2 ul. Pocztowa 1
Łódź Urząd Pocztowy Łódź 4 Al. Kościuszki 5/7
Poznań Urząd Pocztowy Poznań 9 ul. 23 Lutego 26
Gorzów Urząd Pocztowy Gorzów Wielkopolski  1 ul. Jagiellończyka 4
Warszawa Urząd Pocztowy Warszawa 4 ul. Targowa 73
Piaseczno Urząd Pocztowy Piaseczno 1 ul. Kościuszki 43
Wrocław Urząd Pocztowy Wrocław 68  ul. Małachowskiego 1-9
Opole Urząd Pocztowy Opole 1 ul. Krakowska 46

  

Wszystkie oferty pracy w Poczcie Polskiej można znaleźć na stronie: http://www.poczta-polska.pl/aplikuj/