@@include('build/svg-sprite.svg')

Rejestracja kart pre-paid: Poczta Polska strategicznym partnerem Orange, Play, Plus i T-mobile

Klienci czterech największych operatorów komórkowych zarejestrują kartę SIM w systemie pre-paid w placówkach pocztowych. Poczta Polska podpisała umowy o współpracy z głównymi graczami rynku telekomów w Polsce. Kontrakty z Orange, Play, Plus i T-mobile obejmują świadczenie usługi rejestracji kart pre-paid w całej sieci własnej Poczty Polskiej.

Początkowo możliwość rejestracji „numeru na kartę” była dostępna jedynie w salonach operatorów telefonii komórkowych. Obecnie rejestracja możliwa jest również w sieci własnej Poczty Polskiej tj. w 4 600 placówkach. Wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość i kartę SIM. Obowiązek rejestracji wszystkich używanych w systemie pre-paid kart SIM reguluje ustawa antyterrorystyczna, która nakłada obowiązek rejestrowania nowych kart, zaś właścicieli kart będących w użytkowaniu zobowiązuje do dopełnienie formalności do 1 lutego 2017 r.

– Rejestracja karty pre-paid w placówkach Poczty Polskiej to przede wszystkim bezpieczeństwo ochrony danych osobowych i możliwość polegania na sprawdzonej i bezpiecznej firmie z największą liczba punktów sprzedaży – mówi Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Gwarancję jakości usług Poczty Polskiej stanowią jej wyszkoleni i kompetentni pracownicy. Poczta Polska dysponuje rozległą siecią sprzedaży, która zapewnia sprawną obsługę klientów i jest jednocześnie jednym z elementów strategicznej infrastruktury państwa.