Poczta Polska wspiera Światowe Dni Młodzieży w woj. świętokrzyskim

Narodowy Operator Pocztowy jest strategicznym partnerem Światowych Dni Młodzieży. Na wydarzeniach związanych z ŚDM znajdziemy stoiska pocztowe, na których będzie można wysłać kartkę oraz zakupić przygotowane specjalnie na tę okazję znaczki i pocztówki. Od 20 do 25 lipca uczestniczyć w Dniach Diecezjalnych, które organizowane są na terenie całego kraju. Sprawdź, co czeka nas w woj. świętokrzyskim i gdzie możesz kupić znaczek ze Światowymi Dniami Młodzieży.

WIŚLICA 21.07

Dzień pokuty - w tym dniu pielgrzymi będą mogli odnowić przyrzeczenia chrzcielne przy historycznej chrzcielnicy  w Wiślicy. Na scenie  placu miejskiego zostanie zaprezentowana kultura regionu. Przy placu mieści się budynek Poczty Polskiej, w którym został przygotowany na tę okazję datownik okolicznościowy.

KIELCE 23.07

Na miejskich scenach przez cały dzień będą odbywać się występy grup zagranicznych. Stoisko Poczty Polskiej będzie znajdować się na Placu Artystów w godzinach 10.00 – 13.00.

Tego samego dnia odbędzie się parada z Bazyliki katedralnej na Kolporter Arenę – gdzie również w godzinach 12.00-14.00 będzie można odwiedzić stoisko pocztowe.

KIELCE 24.07

Festyn „Gospodarze gościom” w Amfiteatrze  „Kadzielnia” dla Kielc i powiatu kieleckiego. Stoisko Poczty Polskiej będzie czynne w godzinach  17.00 –19.00

SANDOMIERZ 23.07

DZIEŃ WSPÓLNOTY w SANDOMIERZU  

Na sandomierskim Rynku w godzinach 11.00 –14.45 odbędzie się  prezentacja grup przyjezdnych i diecezjalnych. Placówka pocztowa, która mieści się przy Rynku będzie otwarta dłużej.