Poczta Polska w konkursie „e-Gazele Biznesu” nagradza najbardziej dynamiczne polskie  e-biznesy

Poczta Polska w konkursie „e-Gazele Biznesu” nagradza najbardziej dynamiczne polskie e-biznesy

Uroczystymi galami w pięciu miastach kończy się pierwszy w Polsce ranking najszybciej rozwijających biznesów internetowych – „e-Gazele Biznesu”. Uwzględniono w nim firmy działające w branży, które zanotowały dynamiczny rozwój w ostatnich 3 latach. Podczas pierwszej gali w Poznaniu statuetki najbardziej dynamicznych firm e-commerce otrzymały firmy z woj. wielkopolskiego, lubuskiego, łódzkiego i zachodniopomorskiego.

– Zaangażowanie się w tworzenie rankingu „e-Gazel Biznes” to rozwinięcie naszej nowoczesnej oferty skierowanej dla e-przedsiębiorców. Poczta wykorzystuje rozwój handlu internetowego do zaproponowania, w ramach Grupy Kapitałowej, wielu wspierających e-commerce usług – mówi Jerzy Jóźkowiak, prezes Poczty Polskiej. – Tworzymy kompleksową ofertę, dzięki której e-sprzedawca nie tylko będzie mógł sprawnie i po dobrej cenie nadać przesyłkę ale także skorzystać z usługi bankowej, ubezpieczenia czy zniżki na ofertę cyfrową w ramach platformy Envelo – dodaje Jerzy Jóźkowiak.

Przedstawicielom szesnastu zwycięskich firm (nazwy firm – poniżej), na Galach finałowych, zostaną wręczone statuetki laureatów. Uroczystości odbędą się także w Sopocie, Katowicach, Krakowie oraz Warszawie. Połączone będą ze specjalnie przygotowanymi panelami dyskusyjnymi, w których udział wezmą przedstawiciele lokalnego biznesu oraz partnerów projektu. Ranking i spotkania kończące przedsięwzięcie to doskonała okazja do promocji e-biznesów, poznania najnowszych trendów w branży oraz wymiany doświadczeń i spostrzeżeń z najlepszymi ekspertami oraz praktykami rynku e-Commerce.

Zdecydowanie warto koncentrować się na tym rynku, który zmienia się z dnia na dzień. To efekt maksymalnego dostępu do towarów i usług dostępnych w każdym miejscu w sieci.

– Dzisiejszy klient, praktycznie nieograniczony czasoprzestrzenią, podejmuje bowiem on-line decyzje o tym co, gdzie, kiedy i za ile kupuje. Wybiera to co wygodne i korzystne cenowo, zastępując wysyłkę w ciągu 24 godzin dostępnością 24 godziny na dobę. Tym samym wybiera e-commerce – mówi Tomasz Bogus, Prezes Zarządu Banku Pocztowego.

Ranking „e-Gazele Biznesu” został przygotowany w partnerstwie z Pocztą Polską, Bankiem Pocztowym i MasterCard przez Puls Biznesu oraz ARC Rynek i Opinia.

Lista laureatów jest dostępna pod adresem:

Laureaci e-Gazel Biznesu

Gale finałowe oraz nagrodzone firmy:

06.10.2014r. Poznań

Wojciech Wojtkowiak Hurtowniasportowa.net; działa pod adresem: hurtowniasportowa.net.pl
Paulina Tylka Weseliana; działa pod adresem: www.weseliana.pl
Mixrtv Agd Mariusz Wawryk, Waldemar Bałtyka; działa pod adresem: www.outletrtvagd.pl
Carport; działa pod adresem: www.car-port.pl

14.10.2014r. Sopot

Centrum Gier PEGAZ Bartłomiej Chrobak; działa pod adresem: www.pegaz-gry.pl
Gemini Hutter; działa pod adresem: www.aptekagemini.pl
FHU Corium; działa pod adresem: www.corium.com.pl

21.10.2014r. Katowice

Evolution Brand Rafał Liszka; działa pod adresem: www.klima-sklep.pl
BIKESTACJA Łukasz Ryż, Rafał Iwan; działa pod adresem: www.bikestacja.pl
F.H. KruKam Kamil Krupa; działa pod adresem: www.krukam.pl

22.10.2014r. Kraków

Tonerico; działa pod adresem: www.tonerico.pl
F.H. GMTO Joanna Wapińska; działa pod adresem: www.gmto.pl
Quiselle Limpol; działa pod adresem: www.quiselle.com

28.10.2014r. Warszawa

KSK Anna Sawoń; działa pod adresem: www.crystalcity.pl
Alvare Andrzej Lacek; działa pod adresem: www.materace-materac.pl
F.H.U. Grzegorz Kamiński; działa pod adresem: www.xheli.pl