@@include('build/svg-sprite.svg')
Poczta Polska: 100 placówek w nowej wizualizacji

Poczta Polska: 100 placówek w nowej wizualizacji

Przyjazna atmosfera, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, strefa 24 h do samodzielnego nadawania listów i paczek przez całą dobę – w Olsztynie przy ul. Melchiora Wańkowicza 26 oddano do użytku setną placówkę Poczty Polskiej w nowej wizualizacji.

Na klientów nowego punktu Poczty Polskiej w Olsztynie czeka między innymi samoobsługowa Strefa 24, w której przez całą dobę klient może nadać i odebrać przesyłki, uzyskać informacje o aktualnym statusie przesyłki oraz sprawdzić cenniki usług pocztowych.

Placówki Poczty Polskiej w nowej wizualizacji to nowy standard usług: bez okienek i z pełną ofertą pocztową i finansowo – ubezpieczeniową. W nowych punktach Poczty klienci mogą w przyjaznej atmosferze zrealizować wszystkie czynności pocztowe, nadać paczki, zrobić przelew, otworzyć konto i kupić polisę. Dzięki temu, placówki są czymś więcej niż tylko miejscem do wysyłania i odbierania korespondencji.
W wybranych placówkach Poczta Polska otwiera także tzw. Pocztowe Strefy Finansowe, czyli profesjonalne stanowiska przeznaczone do sprzedaży produktów bankowych i ubezpieczeniowych grupy kapitałowej. Wykwalifikowany personel pomaga dobrać odpowiednią usługę. Są obsługiwane przez dedykowanych doradców klienta.

Trwająca od początku ubiegłego roku rewitalizacja sieci placówek to jeden ze strategicznych projektów Poczty Polskiej na lata 2013-2018. W jej ramach odnawiane są funkcjonujące już placówki. Do końca roku będzie funkcjonowało ponad 170 placówek w nowym modelu.
Nowy model placówki jest  dowodem szeregu zmian, jakie dokonują się w Poczcie Polskiej. Profesjonalna obsługa, łatwy dostęp do usług i przyjazna atmosfera to cele, jakie stawia sobie Spółka zmieniając placówki pocztowe .

Nowe placówki pocztowe funkcjonują już m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach oraz w mniejszych miejscowościach takich jak Węgrów, Pruszków, Kędzierzyn Koźle, Tarnowskie Góry i Tyczyn.

W Olsztynie nowoczesna placówka Poczty Polskiej  już czeka na klientów,  ale szansa na skorzystanie z usług pocztowych w  nowej aranżacji jest również przy:
ul. Zbożowej 27 A  (Placówka pocztowa nr  9),
ul. Wincentego Pstrowskiego 16, (Filia Urzędu Pocztowego Olsztyn 2 – Hipermarket Tesco),
ul. Pana Tadeusza 6, (Urząd Pocztowy Olsztyn 12).

Setna placówka przy ul. Melchiora Wańkowicza 26 , czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 09:00 – 19:00.