Nowa strona internetowa Poczty Polskiej

Nowa strona internetowa Poczty Polskiej

Zupełnie nowa grafika oraz łatwiejszy nawigacja to wyróżniki nowej strony internetowej Poczty Polskiej. Dodatkowo strona jest tak samo funkcjonalna na komputerze, smartfonie i tablecie. Od dziś Poczta uatrakcyjnia ten kanał kontaktu z klientami.

W sobotę wystartowała nowa strona internetowa Poczty Polskiej. Szata graficzna nowej strony jest zgodna z najnowszymi trendami. Główne menu zostało podzielone na moduły, dzięki którym nawigowanie po stronie jest łatwiejsze. Nowa strona została zaprojektowana w technologii Responsive Web Design , co oznacza, że dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia z którego korzystamy. Dzięki temu strona jest tak samo funkcjonalna na komputerze jak na tablecie i smartfonie.

Przejrzysty układ strony ułatwia dostęp do najważniejszych informacji i funkcjonalności. Menu zostało podzielone na sekcje zwiane z głównymi obszarami sprzedaży. W ramach poszczególnych sekcji znajdują się informacje o ofercie listowej i paczkowej, usługach finansowych oraz usługach dla biznesu. W oddzielnym menu umieszczono e-usługi, czyli usługi pocztowe oparte o nowe technologie. Całość uzupełnia obszar opisujący produkty filatelistyczne, które można zakupić w sklepie internetowym.

Nowa strona to kolejny element naszej strategii przybliżenia Poczty do klienta. Proponujemy funkcjonalne rozwiązanie zgodne z najnowszymi rynkowymi trendami. Jednocześnie zachowaliśmy łatwy dostęp do najczęściej wybieranych przez klientów modułów: wyszukiwarki kodów pocztowych i placówek, kalkulatora cen oraz elektronicznego nadawcy – mówi Jolanta Grzechca-Meissner, dyrektor Biura Public Relations w Poczcie Polskiej S.A.