@@include('build/svg-sprite.svg')

Harcerskie neokartki dostępne na envelo.pl

Na platformie www.envelo.pl dostępne są świąteczne neokartki przygotowane przez Związek Harcerstwa Polskiego. Każda wysłana neokartka harcerska zasila fundusz „Kapitał Przyszłości ZHP” o 1 zł! Akcja jest wynikiem nawiązania współpracy Poczty Polskiej Usług Cyfrowych, operatora marki Envelo ze Związkiem Harcerstwa Polskiego.

Specjalne neokartki harcerskie dostępne są na platformie Envelo.pl. Ich autorami są harcerze oraz harcerki. Aby wysłać kartkę należy wejść na platformę Envelo.pl, wybrać neokartkę dostępną w katalogu „Harcerskie” i w prosty sposób wysłać życzenia do najbliższych. Wszystkie harcerskie neokartki zasilą fundusz „Kapitał Przyszłości ZHP” o 1 zł! Kartki należy wysłać do 31 grudnia 2013 roku z platformy www.envelo.pl

Neokartka to drukowana kartka pocztowa dostarczana w Polsce i do każdego miejsca na świecie w tradycyjnej formie. Neokartka jest też dostępna dzięki darmowej aplikacji na smartfony. Dzięki neokartce można wysłać samodzielnie wykonaną fotografię lub skorzystać z galerii zdjęć, dostępnej zarówno na platformie Envelo.pl jak i za pomocą aplikacji na telefony.