Kup świąteczny prezent na empik.com, a Poczta prześle ci go za darmo

W dniach 2-8 grudnia br. klienci sklepu empik.com będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty Poczty Polskiej. W tym czasie zamawiając świąteczny prezent już za 19,99 zł przesyłkę otrzymamy za darmo.

Od poniedziałku - 2 grudnia br. - w empik.com rozpoczyna się święto zakupów. Tego dnia w Europie i Stanach Zjednoczonych sklepy internetowe organizują jednodniową akcję Cyber Monday, oferując produkty w promocyjnych cenach. Empik.com idzie siedem kroków dalej, inaugurując Cyber Week i przedłużając czas trwania ofert specjalnych na cały tydzień, aż do niedzieli 8 grudnia br. włącznie! W ramach Cyber Week klienci codziennie znajdą na empik.com nową pulę produktów w specjalnych, obniżonych cenach. Promocjami objęte będą hity ostatnich miesięcy - zarówno książki, muzyka i filmy, jak i nowe kategorie, m.in.: multimedia, MP3, gadżety, zabawki czy perfumy.

Usługa Poczty Polskiej jest realizowana w oparciu o Przesyłkę Biznesową – z gwarantowanym terminem doręczenia w przeciągu 48 godzin. Przesyłki są dostarczane w formie „od drzwi do drzwi”.

Poczta Polska – najpopularniejsza i najszybsza

Poczta Polska stawia na rozwój rynku paczkowego, logistyki, a także komunikacji cyfrowej. Zmiany w ofercie Poczty Polskiej, elektronizacja kontaktu ze spółką, możliwość odprawienia paczki w domu i internetowe śledzenie przesyłek przekładają się na wzrost sprzedaży paczek. Według "Raportu e-Commerce 2013”, przygotowanego przez Internet Standard w 2012 r., Poczta Polska jest dziś najpopularniejszą firmą świadczącą usługi logistyczne dla firm z branży e-commerce. Najnowsze badania spółki wskazują, że terminowość Przesyłki Biznesowej, za pośrednictwem której realizowana jest świąteczna promocja, wynosi 99,42 proc.