Poczta polska otworzyła dwie nowe placówki w Kielcach

Poczta polska otworzyła dwie nowe placówki w Kielcach

Poczta Polska otwiera placówki z nowym wystrojem i nową wizualizacją. To także nowy standard usług: bez okienek i z pełną ofertą pocztową i finansowo – ubezpieczeniową. Nowe placówki w Kielcach przy ulicy Planty 13/2 i ul. Świętokrzyskiej 20 już są dostępne dla klientów. 

Zmienione placówki w Kielcach zlokalizowane są w miejscach, gdzie zapotrzebowanie na usługi pocztowe i finansowe jest najsilniejsze. Placówka przy ul. Świętokrzyskiej 20 mieści się w Centrum Handlowym Galeria Echo.

Klienci mogą w nowych punktach Poczty zrealizować wszystkie czynności pocztowe, nadać paczki, zrobić przelew, otworzyć konto i kupić polisę. Dzięki temu, placówki są czymś więcej niż tylko miejscem do wysłania i odbierania korespondencji.

Trwająca od początku roku rewitalizacja sieci placówek to strategiczny projekt Poczty. Nowe placówki są tworzone według standardu obejmującego jednolitą kolorystykę, aranżację, wykończenie i funkcjonalność. Obecnie klientom udostępniono już 28 zrewitalizowanych placówek pocztowych, w tym 7 w Warszawie. W trzech z nich klienci mają do dyspozycji strefy samoobsługowe.

W wybranych placówkach Poczta Polska otwiera także tzw. Pocztowe Strefy Finansowe, czyli profesjonalne stanowiska przeznaczone do sprzedaży produktów bankowych i ubezpieczeniowych. Są obsługiwane przez dedykowanych doradców klienta.

Nowe placówki pocztowe funkcjonują także w Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Poznaniu, Bytomiu, Białymstoku, Inowrocławiu, Opolu, Nowym Sączu, Katowicach oraz w mniejszych miejscowościach takich jak Węgrów, Pruszków, Kędzierzyn Koźle, Tarnowskie Góry i Tyczyn.

Do końca roku planowane jest uruchomienie kolejnych placówek nowego typu na terenie całego kraju.