Promocyjna oferta cenowa Poczty

Dla osób wysyłających paczki, Poczta przygotowała niższe ceny. Do końca roku obowiązuje promocja na Multipaczkę. Obejmuje bezpłatne pobranie na rachunek bankowy, niższe ceny za gwarantowany termin doręczenia i za przesyłki ponadgabarytowe.

Poczta wprowadziła do końca roku promocyjną cenę na najpopularniejsze usługi dodatkowe do Multipaczki. Pobranie na rachunek bankowy jest bezpłatne. Gwarantowany termin doręczenia w ciągu 2 dni od nadania można wykupić za 2 zł. Przy wysyłaniu większych przesyłek również można zaoszczędzić. Poczta pobierała połowę opłaty zasadniczej za przesyłkę według wagi, a teraz opłata za ponadgabaryt została obniżona i w okresie promocyjnym wynosi 5 zł.

Multipaczka to oferta dla klienta indywidualnego oraz e-commerce z szeregiem dodatkowych możliwości, atrakcyjnych zwłaszcza dla sprzedawców internetowych. Każdy klient może w prosty sposób przygotować paczkę do nadania. Wystarczy wprowadzić dane o przesyłce w aplikacji dostępnej przez internet - Elektroniczny Nadawca, a następnie wydrukować nalepkę adresową i zgłosić się do wybranej placówki pocztowej z przesyłką. Adresat przesyłki zostanie poinformowany sms-em lub e-mailem przed doręczeniem, a całą drogę przesyłki można śledzić online na www Poczty.

Najważniejsze zalety Multipaczki:

• Możliwość wysyłania przesyłek do 30 kg
• Niskie ceny
• Usługi dodatkowe takie jak np. gwarantowany termin doręczenia, sprawdzenie zawartości przy odbiorze, pobranie na rachunek bankowy albo adres, potwierdzenie odbioru i doręczenia przesyłki.

To także możliwość dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się w chwili nadania, czyli przyjęcia przesyłki od nadawcy, a kończy w momencie przyjęcia przesyłki przez odbiorcę. Multipaczkę można ubezpieczyć nawet do 20 000 zł.