Walentynkowe życzenia prosto z neoKartka.pl

Walentynkowe życzenia prosto z neoKartka.pl

Chcesz zrobić walentynkową niespodziankę osobie, którą kochasz? Skorzystaj z usługi neoKartka.pl - nowej oferty Poczty Polskiej. Dzięki temu rozwiązaniu możesz wysłać z internetu kartkę, którą Poczta wydrukuje i doręczy pod wskazany adres.

Nowe wzory przygotowane z myślą o wszystkich zakochanych dostępne już są na platformie – www.neoKarta.pl. Usługę przygotowała Poczta Polska Usługi Cyfrowe, nowa Spółka z grupy kapitałowej Poczty Polskiej.

Po Dniu Babci i Dziadka w serwisie neoKartka.pl dostępne są kolejne wzory kartek przygotowane z okazji Dnia Świętego Walentego. Usługa neoKartka.pl umożliwia, wysłanie za pośrednictwem Internetu, wybranej kartki okolicznościowej, która dociera do odbiorcy, w formie tradycyjnej, czyli papierowej. Korzystanie z usługi nie wymaga zakładania konta, ani logowania się w serwisie. Klienci mogą wybrać jeden
z 16. walentynkowych motywów, wpisać życzenia lub skorzystać z gotowego szablonu. Po dokonaniu płatności online zamówienie jest przekazywane do realizacji. Wybrana neoKartka trafia do odbiorcy w formie papierowej. Cena za dużą kartkę wysokiej jakości druku cyfrowego (format A5) to 4,49 zł. Więcej informacji o usłudze można uzyskać pod adresem: www.neoKartka.pl.

Obecnie klienci oprócz wzorów z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz walentynek mogą wybierać kartki dedykowane na różne okazje np. imieniny czy urodziny. Niebawem dostępna będzie neoKartka przygotowana specjalnie na Dzień Kobiet.

Już dziś zachęcamy do odwiedzenia strony www.neoKartka.pl i przekazania życzeń, w najszybszy i najwygodniejszy sposób - wysyłając kartkę przez internet prosto do rąk własnych odbiorcy.