Poczta Polska rusza ze strefą Świętego Mikołaja dla dzieci

Poczta Polska przygotowała specjalną świąteczną ofertę dla najmłodszych. W tym roku oprócz listu od Świętego Mikołaja z Laponii operator umożliwia zamówienie personalizowanego filmu i książki. Produkty świąteczne zakupimy w placówkach pocztowych lub przez stronę internetową www.poczta-polska.pl

Film został przygotowany przez studio Elfi, na kanale youtube Poczty Polskiej można już zobaczyć, jak wyglądają przykładowe wideo-pozdrowienia od Świętego Mikołaja. W ponad 7-minutowym filmie pojawią się przesłane przez klienta zdjęcia dziecka, jego wymarzony prezent, a Mikołaj będzie zwracał się do dziecka po imieniu i udzieli mu wskazanych przez rodziców rad.

Za pośrednictwem Poczty możemy też zamówić personalizowaną książkę. W treści pojawią się przesłane przez klientów zdjęcia.

Tradycyjnie Poczta Polska, jako jedyna w naszym kraju, oferuje produkt fińskiego operatora – oryginalny list od Świętego Mikołaja z Laponii. List przychodzi do dziecka w kopercie ozdobionej fińskim znaczkiem i datownikiem Głównej Poczty Świętego Mikołaja w Rovaniemi.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj: Strefa Świętego Mikołaja