Poczta Polska na warszawskim Mokotowie: nowa siedziba, nowa placówka, nowa strefa 24h

Strefa 24h do samodzielnego nadawania listów i paczek, przyjazna atmosfera, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – to najważniejsze atuty nowej placówki Poczty Polskiej z której mogą już korzystać klienci na warszawskim Mokotowie. Placówka mieści się w nowej siedzibie centrali Spółki przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8.

To kolejna z ponad 280 placówek Poczty Polskiej w nowej wizualizacji i o nowym standardzie usług. Bez okienek i z pełną ofertą pocztową i finansowo – ubezpieczeniową. W nowych punktach Poczty klienci mogą w przyjaznej atmosferze zrealizować wszystkie usługi pocztowe, nadać paczki, zrobić przelew, otworzyć konto i kupić polisę. Dzięki temu, placówki są czymś więcej niż tylko miejscem do wysyłania i odbierania korespondencji.

Trwająca od początku ubiegłego roku rewitalizacja sieci placówek to jeden ze strategicznych projektów Poczty Polskiej na lata 2013-2018. Nowy model placówki jest dowodem szeregu zmian, jakie dokonują się w Poczcie Polskiej. Profesjonalna obsługa, łatwy dostęp do usług i przyjazna atmosfera to cele, jakie stawia sobie Spółka zmieniając placówki pocztowe.

Placówka pocztowa przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8 , czynna jest od poniedziałku do piątku, w godz. 08:00 – 20:00. Dziś z okazji otwarcia placówki wszyscy klienci poza skorzystaniem z usług pocztowych, mogą wziąć udział w specjalnym konkursie związanym z przesyłaniem Neokartki pt.” Pozdrowienia z Domaniewskiej”. Konkurs trwa do końca września br.