@@include('build/svg-sprite.svg')

Urząd Pocztowy Katowice 1 pozostaje otwarty dla Klientów

Zgodnie z zapowiedziami Prezesa Sebastiana Mikosza, Poczta Polska, pomimo trudnej sytuacji finansowej, nie ogranicza sieci własnych placówek pocztowych. Urząd Pocztowy Katowice 1, najbardziej rozpoznawalny obiekt Spółki w granicach stolicy Górnego Śląska, pozostaje czynny dla Klientów.

Urząd Pocztowy Katowice 1 przy ul. Pocztowej 9, to placówka funkcjonująca niezmienionym miejscu od 131 lat i najstarszy obiekt Spółki w stolicy Województwa Śląskiego.

– Nasza placówka przy ul. Pocztowej w Katowicach, mieszcząca się w pięknym, zabytkowym gmachu, to wizytówka Poczty. Planujemy efektywniejsze wykorzystanie przestrzeni dostępnej dla Klientów, ale o zamykaniu Urzędu Pocztowego nie ma mowy – zaznacza Prezes Sebastian Mikosz.

Poczta Polska zaprasza do skorzystania z usług świadczonych w Urzędzie Pocztowym Katowice 1, w dotychczas obowiązujących godzinach pracy. 

Więcej informacji o dostępności i lokalizacjach urzędów, filii oraz agencji pocztowych można znaleźć na dedykowanej stronie https://www.poczta-polska.pl/znajdz-punkt/