@@include('build/svg-sprite.svg')

Poczta Polska zatrudni kilkaset osób do nowoczesnej sortowni. Oferuje elastyczne godziny pracy, stałą pensję oraz dodatkowe benefity finansowe i socjalne

Za kilka tygodni Poczta Polska uruchomi nową sortownię przesyłek w miejscowości Ciemne w gm. Radzymin. Będzie to najnowocześniejsze i w pełni umaszynowione centrum logistyczne Spółki, wyposażone w najnowsze technologie i urządzenia, ułatwiające pracę i usprawniające procesy logistyczne.

Do sortowni w Ciemnem k. Radzymina Poczta Polska zatrudni kilkuset pracowników na wiele stanowisk – wykonawczych i administracyjnych: szczególnie poszukiwani są pracownicy sortowni do opracowywania przesyłek i ładunków, serwisanci maszyn i urządzeń, kierowcy samochodów o ładowności powyżej 3,5 tony (prawo jazdy kategorii C oraz kategorii C+E), mechanicy i dyspozytorzy samochodowi oraz pracownicy ds. rozliczeń i planowania transportu. Na większość stanowisk wykonawczych nie wymagane jest wcześniejsze doświadczenie i kwalifikacje, osobom podejmującym pracę w Ciemnem Poczta Polska oferuje przeszkolenie i przygotowanie.

Jako pracodawca Poczta Polska jest elastyczna, zarówno jeśli chodzi o wymiar czasu pracy, jak i formę zatrudnienia. Oferta skierowana jest zarówno do tych osób, które poszukują stałej etatowej pracy, jak i do tych, którzy chcieliby znaleźć dodatkowe zajęcie. Spółka oferuje pracę na 4,6 lub 8 godzin dziennie, w zależności od stanowiska na zmiany poranne lub nocne. Podstawową formą zatrudnienia jest umowa o pracę, ale możliwe jest także zatrudnienie na umowę zlecenie, jeśli pracownik preferuje taką formę związania się z pracodawcą.

Praca w nowej sortowni dostosowana jest do procesu paczkowego, odbywać będzie się w trybie zmianowym. Na stanowisku ds. opracowywania przesyłek – na które zatrudnionych zostanie najwięcej osób – Spółka oferuje pracę zmianową w godzinach: 02:00-10:00, 18:00-02:00, 23:00-07:00, 01:00-09:00, 15:00-23:00.

Wszystkim pracownikom zapewnione zostanie stałe, wypłacane na czas wynagrodzenie i premie (umowa o pracę) oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego bliskich, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia. Na wybranych stanowiskach zapewnione będą także bony żywieniowe. Dodatkowy benefit to możliwość transportu do sortowni (w wyznaczonych godzinach).

Dla obecnych i przyszłych pracowników Poczta Polska przygotowała komfortowe warunki pracy: wydzielone strefy pracy dla różnych działów, wykonujących różny rodzaj pracy, wyposażone pokoje socjalne i stołówkę, szatnie z indywidualnymi szafkami, pokój do odpoczynku dla kobiet karmiących oraz miejsca parkingowe, w tym z możliwością ładowania samochodów elektrycznych, oraz wiatę rowerową.

Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o potencjalnej przyszłej pracy, zapraszamy 14 marca na Targi Pracy w Wołominie, będą tam nasi rekruterzy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

W najbliższym czasie odbędą się również rekrutacje w:

PUP Wołomin, ul. Warszawska 5 A  - 22.03.2024 r. – godz. 9.00, 11.00 i 13.00

Filia PUP Wołomin w Radzyminie, ul. Komunalna 8 A - 26.03.2024 r. – godz. 9.00, 11.00 i 13.00

Filia PUP Wołomin w Tłuszczu, ul. Warszawska 10 - 3.04.2024 r. – godz. 9.00, 11.00 i 13.00

Do pracy w Ciemnem można aplikować już teraz za pośrednictwem strony internetowej Poczty Polskiej.