Nowa lokalizacja placówki pocztowej we Włocławku

Mieszkańcy Włocławka mogą korzystać z usług Poczty Polskiej w nowej lokalizacji placówki pocztowej przy ul. Kaliskiej 87A. Dla Klientów oznacza to nowy, wyższy standard obsługi.

Jednym z punktów strategii Poczty Polskiej jest zapewnienie wszystkim Klientom dostępu do sieci placówek w atrakcyjnych lokalizacjach z szeroką ofertą nie tylko usługową, lecz także bankowo-ubezpieczeniową oraz sprzedażową.

Decyzja dotycząca zmiany lokalizacji UP Włocławek 12 z ul. Izabeli Zbiegniewskiej 13A wynikała zarówno z aspektów biznesowych, jak i podniesienia komfortu obsługi Klientów i warunków pracy pracowników Poczty Polskiej.

Placówkę przygotowano w oparciu o nowoczesną wizualizację i zastosowano na jej przestrzeni rozwiązania zapewniające wysoką jakość oraz podwyższony komfort obsługi, z uwagi na przestronną salę dla Klientów. Placówka pocztowa została dostosowana również do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz osób z wózkami dziecięcymi.

Poczta Polska stale obserwuje i analizuje trendy rynkowe, żeby maksymalizować rentowność świadczonych usług. Nową placówkę cechuje atrakcyjna lokalizacja w pasażu handlowo-usługowym, nowoczesność oraz przestronność. Jestem przekonany, że Klienci docenią te atuty, a placówka zaspokoi zapotrzebowanie mieszkańców włocławskiej dzielnicy Południe na różnorodne usługi, nie tylko  pocztowe, ale także bankowe i ubezpieczeniowe, które mamy w swojej ofercie – mówi Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.

Klienci w placówce pocztowej mają do dyspozycji trzy okienka, w których mogą załatwić wszystkie sprawy z oferty całej Grupy Poczty Polskiej m.in.: wysłać kartki, listy, paczki, wpłacić lub wypłacić gotówkę, opłacić rachunki, zamówić prenumeratę prasy, zakupić książki oraz inne towary handlowe. Ponadto osoby korzystające z zakupów on-line mogą odebrać lub zwrócić zamówione przesyłki kurierskie.

Oddajemy Klientom do dyspozycji nowoczesną placówkę w nowej lokalizacji. Dzięki zmianie lokalizacji wprowadziliśmy dodatkowe udogodnienia dla osób korzystających z naszej oferty. Nasi Klienci będą korzystać z komfortowej sali obsługi w nowej i przyjaznej aranżacji oraz udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami – podkreśla Karol Górski, dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej w Bydgoszczy.

Klienci mogą odwiedzać placówkę w nowej lokalizacji od poniedziałku do czwartku w godzinach od 08.00 do 18.00, a w piątki od 8.00 do 20.00.

Na terenie Włocławka funkcjonuje 20 placówek pocztowych, a cały Region Sieci w Bydgoszczy posiada 377 placówek pocztowych.