Fundacja "Pocztowy Dar" wspiera medyków

W czasie epidemii koronawirusa Poczta Polska poprzez fundację „Pocztowy Dar” pomaga nie tylko chorym pracownikom Poczty Polskiej i pocztowych Spółek oraz ich rodzinom, ale także medykom potrzebującym wsparcia w postaci środków ochronnych oraz sprzętu ratującego życie i zdrowie.

Pomoc fundacji w formie darowizn trafi do następujących szpitali:

Nie każdy ze szpitali zajmuje się chorymi na COVID-19, ale wszystkie, dbając o zdrowie i życie swoich Pacjentów i współpracowników, potrzebują dodatkowych pieniędzy na zakup środków chroniących przed koronawirusem (maseczki, odzież, rękawice, płyny dezynfekujące), których same poszukują, zgłaszając się m.in. do różnych fundacji.

Środki na pomoc fundacji dla szpitali pochodzą z wpłat od Spółek z Grupy Poczty Polskiej oraz indywidulanych darczyńców. Jest ich teraz naprawdę wielu. Niejedna z osób wsparła fundację więcej niż jeden raz, często przekazując znaczne kwoty. Wszystkim im serdecznie dziękujemy.

Osoby, które chciałyby dołączyć do grona darczyńców fundacji mogą to zrobić wpłacając pieniądze na rachunek Fundacji (BP S.A. Oddział w Warszawie 47 1320 1104 3014 4239 2000 0001) z dopiskiem „darowizna na cele statutowe Fundacji Pocztowy Dar”.