Poczta Polska ze złotym medalem za przesyłkę EMS

Na 26. Kongresie Światowego Związku Pocztowego w Istambule przyznano nagrody za realizację usługi EMS, czyli kurierskiej przesyłki zagranicznej. Poczta Polska otrzymała złoty medal za utrzymanie jakości tej usługi na poziomie 96-99%.

W konkursie brano pod uwagę nie tylko terminowość, ale również takie elementy, jak: rejestracja i transmisja danych o doręczeniu przesyłki czy udzielaniu odpowiedzi klientom na reklamacje przez pracowników Sekcji Reklamacji Zagranicznych, działającej w charakterze Centrum Obsługi Klienta EMS.

Nagrodę z rąk Dyrektora Generalnego Związku Pocztowego i Przewodniczącego Kooperatywy w imieniu Poczty Polskiej odebrała Wiesława Mażarska, dyrektor Biura Współpracy Międzynarodowej.

W konkursie bierze udział 177 państw. Poczta Polska już po raz trzeci wraca z Kongresu ze złotem.

EMS to międzynarodowa przesyłka kurierska, która dociera do niemal 200 krajów na świecie. Przesyłkę możesz przekazać bezpośrednio Kurierowi EMS lub nadać ją w placówce pocztowej. Poczta Polska gwarantuje, że dotrze na czas pod wskazany adres. Więcej informacji znajdziesz na stronie Poczty Polskiej.