Poczta Polska dostarczy podręczniki do 12 tysięcy szkół

Oferta Poczty Polskiej została uznana za najkorzystniejszą w przetargu organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej obejmującym m.in. dystrybucję podręczników szkolnych do 12 tysięcy szkół podstawowych na terenie całego kraju. Umowa obowiązuje do końca maja przyszłego roku.


W ramach kontraktu Poczta Polska zajmie się nie tylko doręczaniem paczek z podręcznikami, ale będzie również realizowała usługi między innymi z zakresu magazynowania, konfekcjonowania i przygotowywania  przesyłek do nadania.

 – Szybkie reagowanie na rynkowe potrzeby oraz elastyczna oferta pozwalają z sukcesami brać udział w dużych postępowaniach przetargowych - mówi Łukasz Gołębiowski,  dyrektor zarządzający Pionem Sprzedaży w Poczcie Polskiej - Dzięki pozyskaniu i profesjonalnej realizacji takich zleceń Poczta Polska po raz kolejny udowadnia, że  jest w stanie świadczyć usługi w różnych obszarach biznesowych dla najbardziej wymagających klientów.

Oprócz Poczty Polskiej w przetargu oferty złożyło jeszcze 4 wykonawców: Alfa-Logis Sp. z o.o.; Altix Sp. z o.o., Rohling Suus Logistics SA  oraz InPost Express Sp. z o.o. Umowa obowiązuje do 31 maja 2017 r.