Poczta Polska gra z Orkiestrą

Poczta Polska, jak co roku gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W najbliższą niedzielę, 12 stycznia 2014 roku, odbędzie się 22. finał akcji, tym razem pod hasłem „RATUNEK”.

Znaczki pocztowe i kartki dedykowane Finałom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w eleganckiej oprawie, wyjątkowe publikacje książkowe o historii pocztowej, księgi znaczków oraz wydawnictwa filatelistyczne – to wszystko będzie można wylicytować na tradycyjnych, orkiestrowych aukcjach. Zyski z licytacji zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz na leczenie seniorów.

Poczta Polska od wielu lat wspiera działalność fundacji Jurka Owsiaka, uczestnicząc w kolejnych Finałach WOŚP. Firma przekazuje darowiznę i wydawnictwa pocztowe na licytację w studiu TVP, jednocześnie bierze aktywny udział w imprezach organizowanych w dniu finału. Orkiestrowi darczyńcy mogą odwiedzić stoiska pocztowo - filatelistyczne m.in. pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie i lokalnie na terenie całego kraju, na których prowadzona jest sprzedaż walorów filatelistycznych Poczty Polskiej.