Cyfrowa mapa Polski – nowość na stronach Poczty Polskiej

W styczniu strony internetowe Poczty Polskiej  wzbogaciły się o nową funkcjonalność, pozwalającą określić odległość między dwoma miejscowościami. Cyfrowa mapa Polski to udogodnienie dla klientów korzystających z usługi Pocztex.

Aplikacja oblicza odległość pomiędzy miejscem nadania, a miejscem doręczenia przesyłki. Tym samym umożliwia w łatwy i szybki sposób wyliczenie opłaty za przesyłkę, która uzależniona jest od liczby kilometrów.

Jak to działa?
Aby wyznaczyć trasę pomiędzy dwiema miejscowościami, w formularzu należy podać nazwę miejscowości początkowej (w miejscu Start) oraz docelowej (w miejscu Meta).  Program natychmiast obliczy odległość podaną w kilometrach – mówi Sławomir Żurawski, dyrektor Biura Rozwoju Usług KEP. 

Cyfrowa mapa Polski dostępna jest na stronie http://www.pocztex.pl/pocztex/mapa-cyfrowa/.

Pocztex – szybko, sprawnie… do usług!
Pocztex od 1 września ma nową, atrakcyjną ofertą. Bardzo dobra jakość, niskie ceny, gwarantowana terminowość, realizacja usługi przez kurierów od drzwi do drzwi, szeroka dostępność oraz ubezpieczenie w cenie usługi - to wachlarz rozwiązań proponowanych przez Pocztę, który powstał z myślą o komforcie klienta.