@@include('build/svg-sprite.svg')

Już ponad 2,5 tysiąca punktów odbioru E-PRZESYŁKI !

Poczta Polska zwiększyła liczbę punktów wydających E-PRZESYŁKĘ o kolejne 984 placówki pocztowe. Obecnie już w 2532 punktach Poczty w całej Polsce można odebrać przesyłkę po otrzymaniu wiadomości SMS lub e-mail.

E-PRZESYŁKA to wygodny sposób na odbiór przesyłki przez Klientów, którzy sami decydują gdzie i kiedy to zrobią. Mogą tego dokonać w dowolnie wybranej placówce Poczty Polskiej z sieci placówek wydających, np. w pobliżu miejsca pracy. Z usługi najczęściej korzystają klienci sklepów internetowych, osoby prowadzące sprzedaż internetową, a także osoby o nienormowanym czasie pracy.

Jak działa E-PRZESYŁKA?

Poczta Polska dostarcza E-PRZESYŁKĘ do placówki pocztowej dowolnie wybranej przez nadawcę (spośród placówek wytypowanych) do trzech dni po dniu nadania. Informację o tym, że przesyłka oczekuje na odbiór, adresat przesyłki otrzymuje poprzez e-mail lub SMS, a przesyłkę może odebrać w dogodnym dla siebie czasie w ciągu 7 dni od otrzymania powiadomienia.

Dlaczego E-PRZESYŁKA? 

To jedna z najtańszych opcji dostawy. E-PRZESYŁKA w najniższej kategorii wagowej kosztuje zaledwie 7 zł. Usługa ta jest także jedną z opcji dostawy w serwisie Allegro w ramach tzw. odbioru w punkcie.

Sam wybierasz gdzie odbierasz !

Więcej informacji o E-PRZESYŁCE:

http://www.paczkapocztowa.pl/klienci-biznesowi/uslugi/uslugi-krajowe/e-przesylka

Znajdź najdogodniejszą dla siebie placówkę wydającą E-PRZESYŁKĘ:

http://eprzesylka.poczta-polska.pl