Komunikaty prasowe

Pracuj blisko domu - ogólnopolska akcja rekrutacyjna Poczty Polskiej

7 czerwca br. w placówkach pocztowych w 16 miastach wojewódzkich odbędą się spotkania z rekruterami Poczty Polskiej. Do udziału w nich Spółka zaprasza osoby zainteresowane pracą listonosza. W czasie dnia otwartego kandydaci do pracy w Poczcie Polskiej mogą porozmawiać szczegółowo o ofertach pracy,  wypełnić prosty kwestionariusz osobowy zastępujący CV oraz od razu umówić się...

Czytaj więcej

Wzrost płac w Poczcie

Przedstawiciele pracodawcy i reprezentatywnych związków zawodowych podpisali porozumienie dotyczące wzrostu wynagrodzeń zasadniczych. To kolejna podwyżka płac w Poczcie Polskiej. Wynagrodzenia najmniej zarabiających pocztowców wzrosły w ciągu kilkunastu miesięcy o 400 zł – poprzednia podwyżka była w marcu 2016 r.

Czytaj więcej

Poczta Polska zrealizuje innowacyjne projekty z 9 start-upami

HardGamma Ventures i Poczta Polska wspólnie wybrały pierwszą grupę spółek-uczestników premierowej rundy programu „GammaRebels powered by Poczta Polska”, którego celem jest połączenie potencjału początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą, doświadczeniem oraz zasobami Narodowego Operatora Pocztowego.

Czytaj więcej